LOUIS-PHILIPPE DEMERS, BILL VORN (CAN)

Inferno

„Inferno“ on robotlik osalusetendus, mis on inspireeritud põrgu eri tasandite kujutamisest, nagu seda on kirjeldatud Dante „Põrgus“ või kohtab Singapuri Haw Par Villa teemapargis „Kümme põrgukohut“.

Etenduse eripära seisneb selles, et külastajatele, kes on end vabatahtlikult välja pakkunud, paigaldatakse tantsuks robotrakmed, mis juhivad nende käsi sünkroniseeritult muusika ja valgusega. Seeläbi muutub üks grupp publikust aktiivseks osaks etendusest. Kord on osalejatel vabadus liikuda; kord on nad osaliselt või täielikult allutatud süsteemile ja sunnitud liigutama/reageerima süsteemi tahte kohaselt.

Külastajad, kes soovivad etendusest osa võtta, kandes tantsu ajal eksoskeletti, on teretulnud ostma OSALEJA pileti. Tähelepanu: osalejatel palutakse saabuda etendusele 30 minutit varem, et valmistada nad ette ning juhendada, millised on ohutusnõuded. Samuti palume osalejatel allkirjastada kinnituskirja, mis vabastab korraldaja vastusest. Osaleja peab olema keskmist kasvu, vähemalt 18-aastane, hea tervisega ning ilma vastunäidustuseta (mõjuained, epilepsia, klaustrofoobia, rasedus vm). Kogu etendus kestab umbes üks tund, mille jooksul tuleb 24 osalejal kanda 30minutilises vahetuses eksoskeletti, mis kaalub 20 kg.

VAATAJA pileti omanik saab osaleda tantsuõhtul tavakülastajana.

Lisainfo: Getter Marii Kalvik / korraldus@rakvereteater.ee

 

R, 8.07 23.55 Angaar

L, 9.07 16.00 Angaar

L, 9.07 22.30 Angaar

 

OSTA PILET

 

Keel ei ole takistuseks 

Kestus 60 min

Hoiatus: kasutatakse lavasuitsu ja stroboskoopilisi efekte

 

Idee, robotid, valgus ja heli Bill Vorn, Louis-Philippe Demers; elektroonika Martin Peach; produktsiooni abi Canada Council for the Arts; kaasproduktsiooni abi ACREQ-Elektra, La Maison des Arts de Créteil, Arcadi (Paris), Le Conseil des arts et des lettres du Québec.​

Baltoscandali etenduste toimumist toetab Raum OÜ.