Kontakt

Kontakt

Kunstiline juht – Priit Raud priit@saal.ee

Festivali direktor – Velvo Väli velvo@rakvereteater.ee

Kommunikatsioonijuht / pressi akrediteeringud – Mari Nurk mari@baltoscandal.ee

Tehniline juht – Maldar-Mikk Kuusk maldar@vonkrahl.ee

Festivali koordinaator – Katrin Vingel kati@vonkrahl.ee

Reklaamijuht – Kristo Kruusman kristo@rakvereteater.ee

Külaliste koordinaator – Getter Marii Kalvik korraldus@rakvereteater.ee 

Kassa – kassa@rakvereteater.ee   +372 32 95 444

Aadress:
SA RAKVERE TEATRIMAJA
Kreutzwaldi 2 a
Rakvere 44314
Eesti
rakvereteater(ät)rakvereteater.ee
facebook.com/BALTOSCANDAL
instagram.com/baltoscandal

 

KORRALDAJA:

 

KOOSTÖÖPARTNERID: