LIISA SAAREMÄEL, EMER VÄRK (EST)

Sihtkoht teadmata 12 HMR

Destination Unknown 12hmr

21. juunil 2022 toimus siin - Carola baaris -  Rakvere Reaalgümnaasiumi 48. Lennu 12. klasside lõpupidu. Kohal olid peaaegu kõik. Töötas baar, nad pidutsesid ja tantsisid. Nad suudlesid inimesi, keda varem pole suudelnud. Küsisid DJ puldist lemmiklugusid ja viisid läbi peoprogrammi, mis koosnes erinevatest üllatustest. Mängis nende endi koolibänd Kunnelistid, samas keegi juba magas vetsunurgas. Hommikul sai pidu läbi. Osad läksid veel Olerexi, aga see pole enam oluline.

Oleme palunud peolised naasma Carola baari, nii nagu see neist maha jäi. Peol sündinud mängulised elemendid ja seigad on nüüdseks asetatud Carolasse performatiivse installatsiooni kujul.

Seda ruumi nüüd jagamegi - füüsilist ruumi, milles leidis aset see kollektiivne kogemus; kui ka väljendusruumi, milles mänguliselt tegelda erinevate lõpetajate jaoks põletavate küsimustega: Mis hetk see on? Mis sai läbi ja mis saab edasi? Mis on see mittevabatahtlik kooslus, milles viibisime 3 aastat ja nüüd vabatahtlikult meenutame? 

Võtame kokku ja anname hinnanguid. Miks mitte.

Lilled on närtsinud ja tegelikult see hetk koos nendega.

Sa võid seda hetke mäletada, aga ma ei usu sind. 

Instagram: DestinationUnknown12hmr

Lõpetajad: Kermo Aart, Erik Aart, Anete Budrikas, Erling Eding, Ott Isakar, Andra Kirs, Ere Mai Kool, Katre Kotiesen, Marko Kuhi, Henri Lukas Lepik, Õnne-Elisabeth Maripu, Kristiina Nasikovski, Lilian Orgus, Kaupo Pikhof, Taavi Laur Plotnik, Karoliina Puusaar, Hannaliisa Rebane, Rasmus Remiküll, Romet Ritari, Dmytro Umantsev, Kadri-Ann Väärsi, Melany Virkala

Kunstnikud: Liisa Saaremäel ja Emer Värk

Heli: Kirill Havanski

DJ: Taavi Laur Plotnik

Tehniline produktsioon: Kristiina Tang

Korralduslik tugi: Tõnis Veelmaa

K, 6.07 18:00 Carola, Kuke 3

N, 7.07 18:30 Carola, Kuke 3

Kestus 90 min

Eesti keeles

Etendusele ei pääse ratastooliga