KIM NOBLE / CAMPO (UK / BEL)

Lullaby for Scavengers

 

Pärast lavastusi „Kim Noble Will Die” ja „You’re not Alone” töötas Kim Noble oma uue soololavastuse „Lullay for Scavengers” kallal, mis moodustasid üksilduse- ja sõpruse-teemalise triloogia. Lavastuses „Lullaby for Scavengers” otsivad koos temaga ellujäämise võimalusi rebane ning surnud, ent endiselt laulev orav.

Kuidas sobituda maailma, mis sind ilmtingimata ei vaja? Kes aitaks meil kasutada meie järelejäänud aega? Mida oleme me õppinud inimeseks olemise kohta sellist, mida anda edasi järgmisele põlvkonnale? Ja kuidas saada hakkama, kui su pööningul on närilised?

Kim Noble on tunnustatud koomik ja videokunstnik. Multidistsiplinaarne lähenemine on lubanud tal töötada nii teatris, televisioonis, filmis, kunstis kui komöödias. Kimi tööd on stiililt provokatiivsed ja humoorikad, et paljastada inimolemust – surm, seksuaalsus, sugu ja religioon on teemad, millel kallal noritakse, põimides omavahel tragöödia kuiva koomilisust ja absurdi. Kimil on tüdruku nimi ja ta ei lõhna enam kanepi järele.

 

N , 7.07 22:00 Rahu hall

R, 8.07 22:00 Rahu hall

 

OSTA PILET

 

Kestus 60 min

Inglise keeles eestikeelsete subtiitritega 

 

Autor ja esitaja Kim Noble; dramaturg Pol Heyvaert; tehnikud Koen Goossens, Korneel Coessens, Seppe Brouckaert, Saul Mombaerts & Orav; muusika DEEWEE; produtsent CAMPO Gent; kaasproduktsioon Schauspiel Leipzig, Kampnagel Internationales Sommerfestival Hamburg & Festival Actoral Marseille; eriline tänu Jeroen Vandesande, Toon Maillard, Michiel Tilley & minu ema.

Lavastus sisaldab stseene, mis võivad tunduda häirivad ja olla ebasobilikud alaealistele.