Kontakt

Kontakt

Kunstiline juht – Priit Raud priit@saal.ee

Festivali direktor – Velvo Väli velvo@rakvereteater.ee

Tehniline juht – Maldar-Mikk Kuusk maldar@vonkrahl.ee

Festivali koordinaator – Katrin Vingel kati@vonkrahl.ee

Reklaamijuht – Kristo Kruusman kristo@rakvereteater.ee

Kommunikatsioon – Eneli Järs eneli@saal.ee; +372 50 69 655

Külaliste koordinaator – Marika Tint marika@rakvereteater.ee

Aadress:
SA RAKVERE TEATRIMAJA
Kreutzwaldi 2 a
Rakvere 44314
Eesti
rakvereteater(ät)rakvereteater.ee
www.facebook.com/BALTOSCANDAL